G-P9X0HB8FJ2

نحوه عملکرد فلزیاب

نحوه عملکرد فلزیاب

ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که خرید فلزیاب و فروش فلزیاب یک امر بسیار ساده است، اما باید این را بدانید که اشخاصی می توانند خرید خوبی انجام دهند که آشنایی خوبی در این زمینه داشته باشند. حتی اگر خودتان دانشی در این زمینه ندارید بهتر است از یک مشاور خوب در این زمینه استفاده کنید.

نحوه عملکرد دستگاه فلزیاب به گونه ای می باشد که در سیم پیچ های طراحی شده دستگاه، میدان مغناطیسی به وجود می آید که از طریق این میدان فلزهایی که در سطح زمین دفن شده اند پیدا می شود.

البته باید بدانید تنها استفاده ای که از دستگاه فلزیاب می شود مربوط به یافت فلزات سطح زمین نمی باشد بلکه می تواند در موزه ها، ایستگاه های فرودگاه و … باشد.

هر چه قدر مقدار میدان مغناطیسی تولید شده دستگاه فلزیاب بیشتر باشد عمق نفوذ آن بیشتر می شود. البته میزان تولید شده میدان مغناطیسی بستگی به نوع دستگاه دارد که در انواع گوناگونی تولید می شود.

شما می توانید برحسب نیاز خود اقدام به خرید فلزیاب کنید. در ادامه برخی از انواع دستگاه فلزیاب و ویژگی های آنها را بیان می کنیم تا بهتر بتوانید با کارکردهای آن آشنا شوید.

 

انواع دستگاه فلزیاب

همانطوری که بیان کردیم میدان مغناطیسی تولید شده در دستگاه فلزیاب متفاوت می باشد و هرچه اندازه این میدان بیشتر باشد قدرت جستجوی آن هم بیشتر می شود. در ادامه انواع دستگاه فلزیاب را معرفی می کنیم.

 

فلزیاب تفریحی

این دستگاه بسیار سبک می باشد و دیسک کوچکی در آن وجود دارد. عمق کاوش این دستگاه بسیار کم می باشد بیشترین عمق فلزی را که می توانند تشخیص دهند تا یک متر می باشد، بنابراین خرید فلزیاب میتواند برای شما بسار راهگشا باشد.

حمل این دستگاه فلزیاب از آنجایی که سبک است بسیار آسان می باشد. صفحه نمایش درون آن دیجیتالی و پیشرفته می باشد. یکی از قابلیت های مهم این دستگاه این است که فلزات آهنی و غیرآهنی را به خوبی تشخیص می دهد، بنابراین می توایند با خیالی آسوده اقدام به خرید فلزیاب مد نظرتان کنید.

 

فلزیاب پیشرفته

قدرت کاوش این دستگاه بسیار قوی می باشد و نسبت به فلزیاب های دیگر پیشرفته تر می باشد. باطری که در دستگاه فلزیاب پیشرفته وجود دارد مانند باطری موتور سیکلت می باشد که نوع آن اسیدی است.

وزن باطری به همین دلیل می باشد که نسبت به باطری های دیگر سنگین تر است. قدرت تفکیک این دستگاه بسیار بالا می باشد و به راحتی می تواند فلزات آهنی و غیر آهنی را تشخیص دهد.

از آنجایی که باطری این دستگاه سنگین بود، ورژن جدید آن را به گونه ای ساخته اند که باطری لیتیومی دارد و به همین دلیل وزن آن کمتر شده است و حمل و نقل آن به راحتی امکان پذیر است، پس به راحتی می توانید از این دستگاه به عنوان یک گنج یاب استفاده کنید.

فلزیاب صنعتی

این دستگاه فلزیاب در صنعت های گوناگون به کار می رود که این صنعت ها شامل صنایع فرش ماشینی و بسته بندی کارخانه ها می باشد، از این رو شرکت های بسیاری اقدام به فروش فلزیاب می کنند.

نحوه عملکرد فلزیاب

فلزیاب دستی یا راکتی

دستگاه فلزیاب دستی و یا همان راکتی یکی دیگر از فلزیاب هایی می باشد که افراد بسیاری این مدل را تهیه می کنند. وزن آین دستگاه بسیار کم می باشد و به راحتی می توانید آن را حمل کنید.

حساسیت و دقتی که در این دستگاه وجود دارد بسیار بالا می باشد و عملکرد آن نسبت به دیگر فلزیاب ها افزایش پیدا کرده است.

بیشترین استفاده ای که از این دستگاه می باشد برای تفتیش بدنی است که در ورودی اماکن حساس از آن استفاده می کنند، به همین دلیل این محصول در رده بالاترین محصولات شرکت های

فروش فلزیاب است.

 

برای خرید فلزیاب ما می توانید از طریق پل های ارتباطی زیر اقدام کنید.

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات   @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها :  @karshenas_zarshenasan     

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب مهندس بلال صمدی :۰۹۹۰۹۰۶۱۳۰۰

Check Also

فلزیاب المانتال فورس (elemantal force)

فلزیاب المانتال فورس (elemantal force)

فلزیاب المانتال فورس (elemantal force) فلزیاب المانتال فورس (elemantal force) یکی از جدیدترین و بروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button